| Pitix a întrebat:

Heey happy Vreau si eu sa-mi fac o pagina pe facebook si nu n-am nici o idee ce sa postez pe ea ce nume sa poarte. Ma puteti ajuta?
Mersi mult de tot :* :*

2 răspunsuri:
| Stefania1Stefy a răspuns:

Poti sa postezi ce tip de poze doresti. Cu statusuri, funny...depinde ce pagina vrei sa faci. Poti sa faci un fan page daca ai o vedeta preferata poti sa faci o pagina de semnat poti sa faci o pagina cu un nume care sa o reprezinte. Fi activa si posteaza poze la interval de minute. Fa publicitate cu alte pagini sau in grupuri ca pagina ta sa creasca. Sa o ai o poza de profil si de coperta corespunzatoare. Sarbatori fericite! happy

| thebigmoon12 a răspuns:

O poti numi Lumea mea sau Pareri, pareri, etc sau Pitix Page, ceva in legatura cu numele tau, in care sa postezi parerile tale despre ori ce, despre pitipoance, despre telefoane dar te rog nu fa concursuri din astea cu,, Daca da-ti like primiti un Iphone" e de prost gust straight face