| Alina543 a întrebat:

Vreau sa imi creez o pagina pentru facebook dar nu am idee ce nume sa ii pun.Ma puteti ajuta cu cateva idei?

5 răspunsuri:
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Depinde acum de pasiunile tale. Daca e o pagina dedicata modei:Fashion Art,Fete la moda,Style and Music(combinand muzica si stilul vestimentar.)

Daca esti fana anime,poti face o pagina care sa se ocupe de imaginea desenelor japoneze.

Poti dedica pagini vedetei favorite,iubirii, filmelor, sporturilor, adolescentei, TPUsmugsmug

Răspuns utilizator avertizat
| altrix a răspuns:

Combina ce iti place tie cu numele tau si ce iti trece tie prin cap. trebuie sa o personalizezi cum vrei tu tongue

| Kidduuu a răspuns:

Pune-ti un nume original. Creeat de tine, E singurul secret.winking