Întrebare recomandată | Beatrice2211 a întrebat:

Hei. Anul acesta am BAC-ul, deci ulterior va trebuii sa optez pentru o facultate. Ma gandeam la ASE la Facultatea de Cibernetica, Statistica si Informatica Economica sau Facultăţii de Contabilitate şi Informatică de Gestiune. M-ar interesa ultima medie de admitere de anul trecut si cateva detalii despre facultati. Multumesc mult.

1 răspuns:
| Gabriela17 a răspuns:

Eu zic sa te duci la o facultate buna, care'ti place dar una care iti va face o cariera pe viitor si care iti va aduce bani.