| 47red a întrebat:

Buna! Din ce materii se da admiterea la ASE Bucuresti? Momentan termin clasa a 9 a dar vreau de pe acum sa ma gandesc la ce facultate sa dau si ma gandeam ca fiind la liceu cu profil economic ar merge ceva la ASE (cibernetica, statistica si informatica/contabilitate si informatica de gestiune, recunosc ca ma mai atrag cateva facultati de aici) sau altele legate de IT(aici tot asa ma mai gandesc eu)... happy

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

E irelevant pentru că se modifică frecvent modul de admitere. Totuși pentru liniștea ta, ia de aici

https://admitere.ase.ro/licenta-2023/info_admitere/Grafic_admitere_IF.pdf

Întrebări recente