| ionutfabii a întrebat:

Hei TPU pe stardoll daca devin national cover girl primesc un premiu repede FUNDA RAMAN DATOARE CU FUNDE

4 răspunsuri:
| lollita28 a răspuns:

Din cate stiu eu da, primesti un cadou sau ceva.

| stefy11stefy11stefy11 a răspuns:

Da...primesti vreo 9 cadouri 1000 de stardollars si 2000 de starcoins... funda?big grin

| xDyaDya a răspuns (pentru stefy11stefy11stefy11):

Da da, sigur. de cate ori am devenit eu NCG ar fi trebuit sa cumpar tot jocul laughing

| xDyaDya a răspuns (pentru stefy11stefy11stefy11):

De fiecare data cand am devenit NCG (national covergirl) am primit un premiu, mai exact un trofeu. Acel trofeu il vei avea in suite-ul tau si vei primi si puncte star pentru realizarea lui.