| Lovedreamsnopeoeple a întrebat:

Heii, cum vi se pare meseria de psiholog, as vrea sa o urmez, ce paree aveti? :*

Răspuns Câştigător
| lBroken69 a răspuns:

Meseria de psiholog este o mesierie destul de căutată. Câştigi un salariu acceptabil spun eu, şi pe deasupra e şi frumoasă.Te ajută să înţelegi oamenii din jurul tău mult mai uşor.Eu spun că e o meserie de viitor, şi merită!

4 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Sfatul meu e sa urmezi o facultate in Anglia. Psihologia la noi nu prea are sanse, nu ai mari oportunitati, e greu sa gasesti de munca si oamenii de care dai sunt pe jumatate cu probleme specifice, cealalta jumatate insemnand tupeu, nesimtire sau vrajeli ieftine.

| AnonimaOk a răspuns:

Ca meserie este interesanta, dar greu la inceput. Important e sa te pasioneze.

| sardaduraluca96 a răspuns:

E o meserie interesanta si profitabila care este si destul de cautata si te va ajuta si in viata de zi cu zi.

| Besliu_Cosmina_1999 a răspuns:

Este o meserie foarte frumoasa...adica tu intr-un fel esti un super erou ajuti oameni asta faci tu! As vrea si eu sa urmez aceasta meserie insa trebuie sa stii ca pentru aceasta meserie iti trebuie multa rabdare si sa fi o persoana foarte calma! Urmeaza aceasta meserie!