| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Funda! Ce calitati ar trebui sa am pentru a deveni actrita in filme nu teatru?

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara Daiana,pentru început trebuie să ai o şcoală, teatru sau cursuri şi o facultate în actorie, altfel n-ai cum, mai sunt mici excepţi în care sunt şi copii dar tot un om organizează tot, vrei să urmezi această meserie?
O seară frumoasă!

| LoveBadx a răspuns:

Heii! Pai ar trebuie sa ai o scoala, sa poti sa joci un rol. Trebuie sa iti doresti asta foarte mult sa urmezi cursuri. Sa sti sa dai bine pe camera. Sa stiii sa joci un rol cand ti se cere. Sa inveti niste replici sa stii sa spui : Un „nu" hotarat superficialitatii!

| Teomari a răspuns:

Trebuie sa plangi la comanda, sa ai personalitate, sa fi prezentabila, sa nu fi timida, sa stii sa treci de la o stare la alta si sa fi si o persoana sociabila.

FUNDA?:*:*:X

| fatadedac a răspuns:

Talent.