| Alexandra_Ale_1999_TwpI a întrebat:

Hey! Împreună cu o prietenă, ne-am gândit să facem o trupă de fete șu nu ne-a venit nici o idee pentru nume. Ne puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| Mjsaka a răspuns:

Wonderland, The power, With talents in paradise, gold voices, baby momma drama laughing, hell girls, flower power. Si ar mai fi, puteti face combinatii, gen puneti un cuvant adjectiv ori substantiv, apoi girls sau ce va place voua, culori etc. Bafta, sper sa primesc un link, caci vreau sa va ascult piesele. happy

| Alexandra_Ale_1999_TwpI explică (pentru Mjsaka):

Mulțumim frumos! Ne plac foarte mult aceste nume, momentan, prin 23 mai vom merge la un manager să dăm o probă și după vom vedea ce noroc avem, îți vom da cu mare drag link-ul de la piese! Te pupăm :*

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

O combinatie intre numele voastre.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ce fel de trupa /ce gen muzical?
Eu zic sa faci un grup pe facebook, dar mai intai da o cautare pe google sa nu fie,, luat' acel nume.
Va trebuie ceva inedit si original, nu?

| ally123sims a răspuns:

Super girls, o combinatie intre nume

| catalinoiumada a răspuns:

Puppets

| Valentina_Radu_1989 a răspuns:

Trupa bunny= iepurasi

| Alexandra_Ale_1999_TwpI explică (pentru Valentina_Radu_1989):

Ne place foarte mult acest nume. Mulțumim❤️