| Budurin_Vlada_2000 a întrebat:

Hey salut, as vrea sa stiu ceva. Daca vreau sa imi continui studiile la colegiu national de arte,, Dinu Lipatti,, de arta actorului, este obligatoriu sa poti a cinta pentru ca eu nu pot deloc, va rog spuneti-mi detaliat, cum trebuie sa dau probele si una alta. va rog mult :*:*

1 răspuns:
| GoldandSilver a răspuns:

Trebuie sa ai anumite aptitudini artistice, nu neamarat cantat. Daca nu ai, nu ai cum sa te duci pentru ca sunt probe de admitere la filiera vocationala!