| DianaSweetSel a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu cateva melodii ritmate pe care poti dansa? Dar nu melodii in romana. FUNDA!

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Diana draga, ritmul e acelasi, indiferent de limba. Daca vrei sa dansezi tango nu trebuie sa existe un text in spaniola, iar pentru vals nu-ti trebuie germana.Asa incat, poti foarte bine sa dansezi pe "Coco Jumbo", ca pe "In randul patru..."Succes!

| DianaSweetSel explică (pentru April):

Da dar la mine la dansuri ne cere in engleza.

| kitten95 a răspuns:

Pe gangnam style poti dansa foarte binelaughing si faci si multa miscarehappy