| TiberiuVally a întrebat:

Hey TPU,imi doresc de cand eram mic sa devin medic veterinar big grin imi plac foarte mult animalele.As vrea sa stiu ce studii trebuie sa am,cat dureaza facultatea,cat costa, si daca am vreun viitor cu meseria asta :d astept raspunsurile voastre!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Un lucru trebuie tu sa stii acum: pentru copiii destepti si capabili, studiile, inclusiuv facultatea, nu costa nimic. Asadar termina cu succes un liceu, si dupa aceea mergi la facultatea draga tie.