| kidda97 a întrebat:

Hi, care este salariul mediu a unei femei care lucreaza la banca? :d
Am numai 13 ani dar vreau sa ma interesez de acum tongue
Si ce trebuie sa faci ca sa lucrezi la banca?
care trebuie sa fie media generala ca sa poti sa lucrezi la banca? big grin

5 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Trebuie sa urmezi Facultate de Stiinte Economice secti Finante Banci!

| KidoSmart a răspuns:

Bunica lucreaza la banca si are salariu de 15 milioane(dupa TVA), dar fara TVA are 30 de mil. A facut liceul si a facut de finante-banci cu 9. 60 parca sau 9. 65 sper ca te-am ajutat:*:*

| BlueByMe a răspuns:

Trebe sa faci facultatea fde finante -banci iar salariul mediu este de 2000 de leibig grin
asta mi-a zis cineva care chiar lucreaza la o banca si stie multe despre astabig grin
fundita? plss

| nutsa a răspuns:

Trebuie sa ai 9, 75 aproape de 10, daca vrei sa intri cu bursa, daca nu poti intra si la contract cu 7 si ceva.bafta!

| Didi96 a răspuns:

Depinde de fiecare banca dar in orice caz este o suma frumoasa.
Media peste ( daca ii 10 ii perfect la fel si la sfarsitul liceului pentru admitere la facultate tat asa peste 9 chiar si 10. Facultatea este de Stiinte Economice sectia Finante Banci. deci in orice caz trebuie sa inveti.

* la liceu economic sau la mate-info sa mergi, deci invata matematica.

SUCCES!

funditabig grinbig grinbig grin?