| Iuliana75 a întrebat:

Imi place sa scriu articole pe diverse teme si daca cauti pe cineva care sa scrie pentru tine, ma poti gasi la urmatoatea adresa:iulianan75@gmail.com

Răspuns Câştigător
| carhartt a răspuns:

Ai face foarte bine dacă ai căuta un blogger care nu prea are timp să posteze pe blogul său.
Probabil că i-ai fi de mare folos, dar bineînteles... să fie şi el de acord cu posturile pe care le faci.

| Iuliana75 explică (pentru carhartt):

Ai dreptate! Multumesc pentru sugestie!

5 răspunsuri:
| zTonia a răspuns:

Te voi cauta cel mai sigur! Multumesc

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Da...buna ideea dar uite una si mai buna: gaseste un domeniu care sa-ti placa, in care sa poti lansa un proiect online. Nu trebuie sa fie foarte complex ci mai mult sa fie ceva cu lipici la public. Apoi foloseste-te de abilitatea de a scrie pentru a ti-l promova. E mare lucru in ziua de azi sa nu trebuiasca sa apelezi la altii. In felul asta - sunt sanse sa ajungi departe.