| Ericsinustiucum a întrebat:

Îmi poate explica cineva cum e la liceul militar?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru Bubico2022):

Ce te-ai face in caz de un razboi? Dai bir cu fugitii? El măcar are curaj sa faca ceva, nu sa stea ca struțul cu capul in nisip ca altii.

| Ciprian09 a răspuns (pentru darrio2007):

În caz de ceva, romanii o sa fie mai a naibii la plecat.doar la un zvon erau pline sălile la pașapoarte. unii sunt buni doar la comentat, tari după tastatura.suntem experți în orice, Elon Musk e pistol cu apa pe lângă Costel, care are încă wc în fundul grădinii dar le știe pe alea cu nuclearele. Noroc și un an nou cât ok!

Răspuns utilizator avertizat