| AnoNyMuSeR13 a întrebat:

Imi puteti da un sfat cu privire la un master potrivit al Facultatii de Psihologie? Care este cel mai cautat pe piata muncii?

2 răspunsuri:
| Nilsson a răspuns:

Se cauta in ultima perioada specialistii in resurse umane, se pliaza bine cu psihologia. Acum depinde si ce iti place sa faci.

| TCosminn a răspuns:

Cel mai cautat masterat pe piata muncii in orice domeniu, dupa umila mea experienta, este acela al omului muncitor, inteligent, amabil, consecvent, motivat, bun profesionist cu sau fara experienta, doritor de excelenta si zambitor. Acum spune-mi te rog, ce facultate atesta cele de mai sus, cu master sau doctorat?