| adrili10 a întrebat:

In ce domeni lucrezi dua ce termini facultatea de electronica si telecomunicatii

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă termini laughing
Am fost odata la secretariat și era un perete cu cei care repetau anul...
Dacă nu știi foarte bine sa faci probleme de mate si fizica, zic sa nu îți pierzi timpul ca mai apoi sa renunți, oricum si admiterea e grea, unii se pregătesc 1 an pentru ea.

| Itstimetosayhello a răspuns:

Hei! din ce stiu eu(de la oameni cu 10 ani ma mari decat mine),poti lucra si in programare(de exemplu am un var care lucreaza la Vodafone la programare).E o facultate destul de grea, unde trebuie sa fii beton la matematica, fizica, etc, dar care iti ofera ceva oportunitati de viitor.