| belle2009 a întrebat:

În orice universitate din strainatate se poate plăti taxa de scolarizare în rate?
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| SatanicBear a răspuns:

Depinde. In cele mai multe cazuri, nu poti sa le platesti in rate, dar poti face imprumuturi pentru studii cu o dobanda extrem de mica sau chiar inexistenta.

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu. La unele trebuie sa platesti toata suma la inceputul anului universitar.

| BJK1903 a răspuns:

Nu,sunt unele facultati la care platesti taxa la inceput de an. Si altele in care iti da posibilitatea in rate. Sper ca te-am ajutat happy

| OpenEyes a răspuns:

Aproape in toate