| sebyseby a întrebat:

La metin2 dinamik imi da server conected failed ce trebuie sa faca?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acm scot un bug mare si trebuie sa se lucreze mult ca ii pentru toti palyerii bugu sti? intra pe sit si cand vezi ca scrie undeva pe la mijloc scrie 5 online atunci merge daca iti da eroare de 2, 3 ori nu-i nimic asa face da trebuie sa il stingi si sa il aprinzi iar norochappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma poate ajuta mie imi zice conection failed am dat cred de vreo 20 d eori si tot nu merge dar apare la server status si restul on si ch norm cine ma poate ajuta gwess_who_2oo9@yahoo.com

| Ionutzz97 a răspuns:

Dai de multe ori pana la urma o sa te conecteza bafta:d

| AlexandruDenis1999 a răspuns:

Posibil au inchis aia serverul, au probleme si trebuie sa le rezolve.