| InStYle a întrebat:

Caut un server de metin2 in afara de dinamik. Dar care sa mearga si sa jucati si voi. FUNDA!

2 răspunsuri:
| PokeEdy a răspuns:

Metin2 ro speed cel mai tare metin2 romanesc super tare si multe armuri de GM dar trebuie sa donezi cu bani adevarati poti avea seturi(2marmrui pe un 2 sau mai multe iteme care sa aiba rezistenta si impotriva pe acel item si pe inca 1 sau mai multe ) poti da 40k pv daca esti super bun eu dau 17k kritik la duele -3 mape noi -te poti teleporta din bakra din cerc in alte regate map la alegere militaru til ei de la ajutor special bakra din centru lvl22 te scoate dar intri-si daca vr sa fie mai puternic calul il faci lvl 30 si nu te scoate tot acolo.este super tare ai tot si freza gratis dar naspa ca s-a bagat marmuri cu 100kk fac 400 cu iteme dar cam greu se vinde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2tim merge la propriu