| andreidin a întrebat:

La scoala de politie atata timp cat esti in scoala, dar sa fii in timpul liber de exemplu week-end sambata n-ai voie sa joci la jocurile de noroc? adica mi se pare o prostie, ce treaba au cu ce fac eu in timpul meu liber.Voi stiti ceva in legatura cu asta?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce politist poti fi, daca esti ahtiat dupa jocurile de noroc?
Avand in vedere cum gandesti cred ca nici nu esti bun de politist.

| andreidin explică (pentru Ioandelasal):

Pai, mai bag si eu din cand in cand dar nu sunt obsedat laughing asa mai rar, doar intrebam voiam sa vad dar nu-i bai ma dezvat de asa ceva oricum mersi ca mi-ai zis, de acum ma las

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vrei sa fi politist atunci? E normal sa-i intereseze ce faci cu viata ta, deoarece vei fi politist, si "politist" nu e orice.