| terog a întrebat:

Ma adresez perosoanelor care intr-adevar au banii...va rog eu mult ajutati-ma si pe mine cu niste banuti nu conteaza suma...

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Persoanele cu bani le gasesti la banca! nu pe site-uri de socializare.Ce problema ai? esti minor, handicapat, nu ai casa, masa...ce vrei de fapt? De bani are nevoie tot omul si pentru asta sa inventat munca pentru bani.

| qwerty21 a răspuns:

Daca ai net, inseamna ca ai de o paine.asa ca nu iti lipseste nimic.(consider intrebarea o gluma.)

| ViezurE a răspuns:

Cerşetorie online.E prea frig să stai pe trotuar şi să cerşeşti.