| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cum as putea fi mai chivernisit cu banii! Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| Andreeas_Andreeas_1997 explică:

Mie imi place sa citesc, multumesc pentru raspuns happy

| Vladd97 a răspuns:

Nu stiu daca o sa-ti placa acest raspuns,dar asta e. Citeste "Tata bogat,tata sarac" (Rich dad,poor, dad). Daca nu iti place sa citesti, invata sa iti placa. Nici mie nu imi place sa citesc, dar cartea asta te ajuta in viata.(nu o lua ca pe o vorba a profei de romana care iti spune ca daca citesti Ion sau alt **** de roman, te ajuta in viata). Cartea te invata secretul banilor. Mai departe vezi si tu.

| LDEGM2100 a răspuns:

Încearcă să-ți câștigi banii singur nu să ceri la părinți, de obicei banii se câștigă destul de greu. O să vezi că atunci când știi că te-ai chinuit sa câștigi 50 de lei nu o să te înduri să-i spargi pe toți în 5 minute.