| MihaitzA31243131 a întrebat:

Merita sa fac o cariera din IT? pe profilul de programator JAVA, v-as ruga totusi sa-mi explicati si mie cu profilurile astea la care intri in facultate... nu prea m-am lamurit

Răspuns Câştigător
| anotimp2 a răspuns:

Pai.in primul rand faca, ii Facult. de Inginerie Electrica si Telecomunicatii-profil Tehnologia Informatiei-specilizari-1) Tehno.Informatiei; 2) Calculatoare. Primii 2 ani comuni, iar ceilalti 2: 1). programare-software; 2) mai mult hardware-reparatii.Am studiat terenu :p pentru. ca s-ar putea sa dau acolo, sau la medicinahappy. Io zic k se meritahappy

| MihaitzA31243131 explică (pentru anotimp2):

Mersi mult, m-am lamurit acum

| anotimp2 a răspuns (pentru MihaitzA31243131):

Cu placerehappy, succes pe viitor