| pharmakon a întrebat:

Merita sa incerc la scoala militara de subofiteri jandarmi in conditiile in care in vara am picat cu 8, 5 la academia de politie?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o să iei nici la jandarmi.

| fluture156 a răspuns:

Clar, da.
Doar să ții cont că după ce termini ai grad mai mic decât dacă ai fi terminat la academia de politie.
Mult succes!

| Gnomzy a răspuns:

Salut, bineînțeles, la academie sunt condiții mai dure. Când m-am uitat peste rezultate, erau chiar și 10 cu aceeași medie.

| StratulatVictoeEugen a răspuns:

Da. Te vot selecta imediat. Au nevoie sa te trimita in ucraina pentru pastrarea ordinii.

| ReluCruciatul a răspuns:

Armata romana este mai permisiva si va asteapta pe toti cu bratele deschise