| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Pentru a ma inrola in armata trebuie sa urmez niste cursuri speciale? Din cei care se inroleaza in armata din Romania ies soldati speciali cum ar fi black-ops sau spioni, mercenari, green beret, comando sau ceva asemanator? Pot sa imi incep "studiile" in romania si dupa aia sa ma duc in alta tara cum ar fi SUA sau o tara americana sau engleza? Pentru ca ma pricep foooarte bine la engleza.Adica in Romania as putea fi implicat si razboaie si ce vad prin filme si se plateste bine?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am puternica impresie ca ai vazut multe filme de gen si crezi ca si in viata reala este la fel. Nu trebuie cursuri speciale, instructia se face dupa inrolare. Aici: http://www.mapn.ro/recrutare/pasi.php gasesti informatiile necesare. Numai bine!

| schlau a răspuns:

Mai lasa televizoru ca ai prea multi ''purici''in cap.Doamne,esti paralel cu viata reala.

| Buhh a răspuns:

Nu prea te ai lovit de viata reala...