| UnnamedKM45 a întrebat:

Pistolul cu aer comprimat este acelasi lucru cu acela cu bile de cauciuc? Care este diferenta?

Răspuns Câştigător
| availablehandyman a răspuns:

Nu e nici o diferenta pistolul cu aer comprimat are bile de cauciuc! este acelasi lucru!winking

2 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Pistolul cu aer comprimat foloseste aerul sa propulseze bila, si cel cu bile de cauciuc lucreaza pe principiul glontului.

| Resurrection a răspuns:

Acelasi lucru dar sa stii ca iti iei degeaba pistol de genul asta deoarece daca intalnesti unu mai tupeist nici nu baga in seama faptul ca dai tu cu bilele de cauciuc in el.