| UnnamedKM45 a întrebat:

Care ar fi diferenta dintre pistol cu bile de cauciuc si pistol cu aer comprimat? Care din acestea pot fi folosite in auto-aparare si care ar fi mai bun?

1 răspuns:
| melennati12 a răspuns:

Pistolul cu "bile de cauciu" e pistol cu "bile de cauciu" big grin iar pistolul cu aer comprimat are alicie din plumb si are dimensiune mai mica. si pentru autoaparare ai voie pistol "bile de cauciu" doar ca trebuie sa ai permis la elbig grin Bafta