| anonim_4396 a întrebat:

Polițist sau manager? Avantaje si dezavantaje. Pentru inceput as alege una din aceste meserii, deoarece peste cativa ani vreau sa devin antreprenor.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La anii tăi, asta e o întrebare cu bătaie lungă. Nu ți-e clar ce-i aia antreprenor-polițist-manager. Deocamdată concentrează-te pe răspunurile de la întrebarea ta:

"Cat e normal sa dureze o mastu*bare la băieți? ...este o întrebare serioasa. "

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Tu nu ai habar cati ani am eu! De ce vorbești daca nu stii? Ca de oameni ca tine sunt satul, tu crezi ca știi orice, dar mai bine stai cuminte in banca ta.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vorba de cât știu (sau nu știu) eu. E vorba că nu știi tu ce vrei.

| sierra1 a răspuns (pentru sierra1):

Era să uit: după întrebarea pusă în 15 iulie, nu cred că ai prea mulți (ani)

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Nu te supăra da ești cam p*ost \ pr**sta

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mă supăr, n-am de ce (deși eu nu ți-am pus nici un adjectiv), da' poate ai exersat prea mult cu întrebarea aia a ta și de acolo ți se trage.

| Crisstian1970 a răspuns:

Pune mana pe carte ca sa nu ajungi politist.