| anonim_4396 a întrebat:

Poti lucra ca agent de turism intr-o firma care nu are acreditare pe partea de turism?

3 răspunsuri:
| dorina02 a răspuns:

Nu! Asta inseamna ca ai lucra degeaba, nu ai putea fi incadrat in post si nu vei capata experienta necesara pe viitor, poate o vei putea folosii la un viitor ceva. Nu apela la firme fantoma si neacreditate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei ca anii de vechime sa ti se contorizeze te intereseaza, desi daca ii platesti din mana este ok si nu-i plateste firma, altfel ce te intereseaza pe tine daca salariul este ok si contributia ti-o platesti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Adică lucrezi la negru?
Pa, pa.