| TudoricaRobert a întrebat:

Sal TPU,vreau sa ma apuc de gaming pe youtube, si as vrea sa ma ajutati si pe mine cu câțiva pași pe care trebuie sa ii urmez la început.

Răspuns Câştigător
| 8NeXuS8 a răspuns:

Pai. Ai nevoie de un microfon foare bun, ai nevoie de un webcam(optional), ai nevoie de un PC rezonabil(rezistent la jocurile gen Prototype 2, macar) si trebuie sa fii si amuzant. Fundă?happy

4 răspunsuri:
| PetraCatalin a răspuns:

Ai nevoie de un microfon bun, ai nevoie de un program de filmat, ai nevoie de un pc care accepta majoritatea jocurilor, Iti urez succes

| pinkroz a răspuns:

1.Sa ai echipamente bune.
2.Sa ai glumet.
3. Minim 13-14 ani.
4.Sa editezi ca un pro.
5.Sa incepi cu jocuri noi gen The Forest. Nu incepe Outlast acum sau ceva de genul.
6.Sa ai un nume bun.
7.Sa-mi spui canalu' sa ma abonez laughing

| VladdDN a răspuns:

1. Să nu fi agramat
2. Să ai un microfon bun
3. Să ai o placă video bună, măcar 2 GB/128 bytes
4. Să ai jocuri populare

| 8NeXuS8 a răspuns:

Pai. Ai nevoie de un microfon foarte bun, ai nevoie de un webcam(optional), ai nevoie de un PC rezonabil(rezistent la jocurile gen Prototype 2, macar) si trebuie sa fii si amuzant. Fundă?happy