| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Azi vreau sa ma apuc de vlog, dar nu stiu ce sa postez Se poate posta si cu camera web? Ca am o camera video si filmeaza putin adica nu are memorie suficienta Dati-mi si mie un nume de vlog dar sa nu fie loate si cum imi fac un canal de youtube fara sa imi pun numele real? adica de gen : robert marin (numele meu big grin ) Se poate daca incep de la o varsta mica? am vazut persoane pe youtube ( copii) care erau apreciati Dau funda pentru cel mai reusit raspuns

4 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Te rog

| Kampion a răspuns:

happy

| YouLossed a răspuns:

YouLossed. asta il am si eu,, dar eu il scimb in fiecare saptamana si gasesc pe google.

| Kampion a răspuns (pentru YouLossed):

Un alt nume mai ai?