| AnDrEy55 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste trucuri de iluzionism sau sa imi dai un link. Va rog mult. PLEASE, PLEASE, PLEASE. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Cele mai tari trucuri de iluzionism : http://asman.marte.ro/p52.htm

| Orafixa a răspuns:

Ai nevoie de: 2foi de aceeasi culoare 1 moneda un fes sau o batista cv 1 pahar transparent si 1 lipici.
Cum se face: prima foaie o lasi intacta si o pui pe masa pe cealalta foaie [ui paharul si decupezi gura paharului adica ii faci cercu pe foaie si dupa il decuezi dai cu li[pici pe pahar si pe cercul de hoaie lipesti cercul pe gura paharului si esti gata sa incepi trucul.
CE va iesi?: pe hartie pui moneda cu fesu sau batista acoperi paharul modificat tragi paharul peste moneda, ridici fesul sua batista si p[uf moneda a disparut. De fapt moneda este sub paharul modificat

| issy a răspuns:

Ia o sticla de sticla spalo si pune-o in frigider 5-10min.dupa ce o iei pune-i dopu invers si pune ambele maini pe sticla si strange-o si dopul o sa se miste si o sa iasa un duh si trebuie sa incerci pe bune eu am incercat.dopuln o sa sara in sus mult nroc!