| Dragonlite a întrebat:

Salut, am 14 ani si am o pasiune pentru stupi. Am 60 de stupi. Credeti ca ar fi bine sa ma duc la un liceu la oras sau sa raman la liceul meu din localitate si sa continui la stupi?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La stupi este foarte mult de munca. Asa ca alegerea este a ta.Doar nu lucrezi singur la ei?

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Frumoasa pasiune! Te invidiez, mai ales ca si eu iubesc albinele.
Presupun ca la varsta asta nu te ocupi singur de ei. Sfatul meu este sa mergi la un liceu "la oras" cum spui. Te vei ocupa de ei in vacante. Apoi cind termini, satisfactia va fi si mai mare.

| Dragonlite explică:

Ma ajuta tata happy