| Denisa2763 a întrebat:

Este bun profilul "Stiinte sociale" la liceu? Credeti ca la profilul acesta dau de "fitoase"? Dar profilul "Stiinte ale naturii"? (Specific ca este cel mai bun liceul din oras)

5 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Peste tot dai de fitoase thinking
Trebuie sa te hotarasti pe ce profil vrei sa mergi: real sau uman. Stiintele sociale sunt la uman iar stiintele naturii la real. Nu au treaba una cu alta.

| andreiTheDJ a răspuns:

Pai du-te la profilul care iti place...nu te lua dupa ce zic altii

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Sincer habar n-am.
Dar cred, că la ştiinţe sociale sunt piţi thinking

| RockerChick a răspuns:

Eu zic sa te duci la profilul care iti place cel mai mult + ca in fiecare clasa se afla cate un " specimen " din asta asa ca keep calm, te duci la liceu sa inveti nu sa fugi de "piti" laughing