| Wallenda a întrebat:

Am intrat la Universitatea Bucuresti,facultatea Administratie si Afaceri,sectia Administrarea Afacerilor,la buget. Vreau sa depun cerere pentru camin si nu stiu cum se procedeaza.Ce acte trebuie sa depun,daca se poate online si cum(pentru ca la sediu nu se mai poate depune), cand semnez contractul si ce alte lucruri mai sunt de luat in seama.Multumesc!

3 răspunsuri:
| JustForFewSeconds a răspuns:

Uita-te pe site-ul caminului, trebuie sa fi postat niste anunturi. Din cate stiu, ar trebui ca la redistribuire sa primesti (adica cei care au intrat initial nu au confirmat locul, si in consecinta l-au pierdut ). Trebuie sa depui o cerere pentru camin, o completezi cu datele din buletin, medie, adresa etc. Eu zic ca tot la sediu trebuie sa o depui, online nu cred...
De ce nu te-ai inscris pana acum? sad

| Wallenda explică (pentru JustForFewSeconds):

Am fost plecat, dar imi spune ca se poate si online.Voi da o parere zilele astea.

| Wallenda explică (pentru JustForFewSeconds):

Am depus o online.Pana acum niciun student nu a primit vre un raspuns.