| Serac_Silviu_1997 a întrebat:

Salut.
Am nevoie de un mare ajutor din partea unui electrician pentru intocmirea unui proiect pentru calificare. Am cunostinte medii in domeniu si am nevoie de ajutor din partea unui electrician care se ocupa cu instalatii interioare, in special trifazate. P.S: Pentru ajutorul oferit se ofera o răsplată ????✌️

1 răspuns:
| NisipLaMare a răspuns:

Mai invata carte si ce spune profu la electrotehnică.
Chiar daca ti-as spune tot nu treci, pentru ca nu ai cum sa intelegi daca nu inveti si cand te intreaba nu sti.
Si chiar si asa daca ti-ar spune cineva ajungi sa te curentezi pentru ca nu stii sa respecti cele 5 reguli, sau i-l curentezi pe altul. Invata!