| Arpagi a întrebat:

Am o trotineta de freestyle si vreau sa ii dau dau frana jos ma refer la aripa. Cum o dau jos?

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

Scoti surubul care tine aripa, scoti aripa si ai terminat. Daca e prinsa cu nit atunci cu un polizor razi capul nitului pana il aduci la aceeasi suprafata cu cadrul trotinetei, cand ai ajuns in punctul asta, iei un surub mai subtire decat nitul, il pui pe mijlocul nitului si bati cu ciocanul pana iese nitul afara.