| ionutul289 a întrebat:

Salut.
Am si eu o intrebare : Daca vreau sa ma inscriu la Campina la Scoala de Politie, inscrierea o fac in judetul in care sunt sau trebuie sa ma duc acolo?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Sara1248 a răspuns:

Te inscrii in judetul tau, dai examenul psihologic, faci fisa medicala, si daca esti admis la judet, ei iti trimit dosarul mai departe si tu mergi la Campina si faci iar o vizita medicala, dai proba sportiva si proba scrisa. happy Mult succes!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inscrierile pentru a candida la admitere se fac prin intermediul compartimentului de resurse umane de la IJP din judetul tau de domiciliu, asa ca acolo trebuie sa te adresezi.