| VXX a întrebat:

Acum 2 luni, diriginta mea mi-a comunicat gresit media la purtare, in loc de 8.00 pe toti anii de liceu, mi s-a spus ca am 7, 80, ceea ce m-a facut sa ratez inscrierea la scoala de politie campina.
Va rog sa imi spuneti daca mai am timp sa ma inscriu si cam cati candidati sunt pe loc, sunt curios daca macar mai am o posibilitate la campina.

2 răspunsuri:
| LookBehinD a răspuns:

Du-te la jandarmi, la dragasani. Este mult mai bine si ai timp sa te inscrii saptamana viitoare.

| VXX explică (pentru LookBehinD):

Am cerut in mod special la politie campina.