| andrei733 a întrebat:

Salut, am un prieten si tatal lui nu prea il lasa sa se joace la calculator si pe internet. Tatal lui stie cand el se joaca pe internet si as vrea sa stiu de unde a aflat si daca exista o solutie sa numai afle. funda

Răspuns Câştigător
| skama18 a răspuns:

Sa foloseasca CCcleaner

| andrei733 explică (pentru skama18):

La ce ajuta?

| skama18 a răspuns (pentru andrei733):

Pai daca ii dai clean sterge toate linkurile morate de un browser

5 răspunsuri:
| z0z0x a răspuns:

De fiecare data cand se joaca, daca intra pe internet, sa dea la "History" si sa stearga linkurile pe care a intrat happy

| marzemanuel a răspuns:

Pai uite cum face: orice browser are sectiunea History unde se inregistreaza toate paginile unde ai intrat in ultimul timp
daca foloseste Google chrome apesi ctrl+H si acolo pui pe edit si clear
apoi bifezi doar prima si pui ok daca nu ai google chrome atunci cauti la browser -option- hystory si gasesti tu sa sterzi

| nissan09 a răspuns:

Prin keylogger putea afla.sa isi reseteze hardul