| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta am intrat la un liceu, profil real. dar in aceasta clasa sunt numai repetenti. vreau sa ma transfer la profilul uman, am note foarte bune, deci nu este o problema. Intrebarea este pot sa ma transfer de la real la uman? cel mai mare FUNDOI. posibil pentru cel care raspunde

Răspuns Câştigător
| ToxiKat a răspuns:

Te poti transfera fara probleme de la real la uman. Chiar am o colega(si sunt in cl. a XII-a) care sa transferat de la protectia mediului-profil real la stiinte sociale-profil uman. Deci stai linistit, se poate. Bafta!

6 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Dar ce ai tu cu ei? Lasa-i sa fie. Tu ai grija de notele tale.

| zxzx a răspuns:

Da,poti sa te transferi unde vrei, nu conteaza asta. Multi se muta de la mate la uman pentru ca au bac la mate, deci se poate. laughing

| Cristian523 a răspuns:

O sa intreb maine. sper sa pot acum. nu pe semstrul 2. ca atunci o sa fie cam greu

| Cristian523 a răspuns:

ToxiKat sper din tot sufletul sa ai dreptate

| Cristian523 a răspuns:

Din pacate nu se poate. m-am interesat si pot doar pe semestrul 2

| lauritta92 a răspuns:

Da normal ca poti dar cred ca pe urmatorul semestu.intreaba la secretariat la tine la liceu si iti explica ei big grin bafta!