| anonim_4396 a întrebat:

( Scuzati categoria ). Am trecut acum clasa a10a. Problema este ca vreau sa ma transfer acum la alt liceu, deoarece sunt la un profil de real si vreau la unul de uman. Stie cineva daaca se poate face vreun transfer acum la inceputul anului? Nu vreau sa astept pana in sem 2.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si de ce mai postezi la Dragoste si sex daca stii ca nu este normala o asemenea postare?

| miawiu a răspuns:

Trebuie sa te interesezi la secretariat, si mai ales, daca`s locuri libere pe profilu respectivhappy