| Nicolae207 a întrebat:

Ce abilitati sau caracteristi imi trebuie pentru a urma o cariera de actor, cantaret sau artist?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Actor: dictie, prezenta, posibilitatea de a interpreta, expresivitate
Cantaret: voce sau abilitati muzicale, ureche muzicala, prezenta scenica
Ca artist nu inteleg, te referi la pictori? Creativitate si talent la desen.

1 răspuns:
| SARKAN a răspuns:

Sa arati bine! Sa minti bine! Sa ai bani ca sa ii platesti pe astia de iti fac o voce de privighetoare pe calculator