| DeeaDLove12 a întrebat:

Ca sa fiu:
`fotograf
`Designer
`Artist
`Cantaret
`Dansator
Ce imi trebuie?

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Iti trebuie talent si mult curaj sa te arunci in asa ceva
pentru ca in Romania,(la cat de bine suntem platiti) poti sa mori de foame ori ce ai fi,actor,cantaret...
si probabil trebuie sa ai pile foarte multe spre exemplu la designer
si trebuie sa ai bani sa-ti intemeiezi o afacere, pentru materiale -care sunt mai scumpe decat hainele gata facute...
artist-depinde la ce te referi ca sunt mai multe ramuri
cantaret-trebuie sa ai o voce atat de frumoasa incat cel care te-a descoperit sa vada un "nou talent" un nou idol al adolescentilor...
dansator -aici chiar nu stiu...
dupa parerea mea trebuie si un pic de gimnastica, sa stii sa faci miscari destul de complicate(care necesita lucruri de baza)

8 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Artist happy ai nevoie de un pic de talent si ajutor de la youtube (scrie acolo how to paint (ex) an real eye)

| DeeaDLove12 explică (pentru OanaVlad):

Asta am facut pana acum si ma pricep la toate trecute acolo dar as vrea sa stiu ce materii trebuie stiute pentru fiecare ca sa aleg una dintre ele sunt ft.slaba la partea de Matematica si Fizica

| 11vladutz90 a răspuns:

TALENT... numai talent, si putin creier!

| stuffhappens a răspuns:

Talent si cunostinte in domeniu 1111111111111111111111111111111111111111

| stuffhappens a răspuns:

Talent si cunostinte in domeniu

| 99Cosmin99 a răspuns:

Aparat foto, Talent, Ochiul Format, Un timbru si o voce frumoasa.