| miyako012 a întrebat:

Ce salariu as primi ca si casier full time la un supermarket, in conditiile in care nu am deloc experienta in domeniu? Care este cel mai avantajos supermarket din acest punct de vedere?

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate si cativa lei in plus, ca sa nu te sperie ca esti prea jos la debut si plus bonuri de masa. Posibil si ceva bonusuri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Minimul pe economie

| WaterDrop a răspuns:

Minim + tot ce ramane rest de la clienti.In supermarketurile mari devine dublu salariul in felul acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
Salariul minim pe economie.