| Vlads100000 a întrebat:

Salut TPU! Mai am un an pana fac 16 ani. As vrea sa stiu daca as putea sa lucrez la un supermarket pe un post de casier sau ceva si ce salariu as primi? Am auzit ca primesc 50% din cel minim (nu stiu daca este adevarat)

Răspuns Câştigător
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu ai de unde sa stii pana nu încerci cu Adevărată mergi și întreabă personal dacă te pot angaja la ei ca casier fa o întrebare eu așa am făcut m-am dus și am întrebare o Grămada pana într-un final când am reușit sa găsesc un loc de muncă stabil și ma bucur ca am găsit un loc de muncă atâta de bun