| Rule a întrebat:

cei care au un pic de practica in domeniu. Iata la o virsta de 16-18 ani. Cu ce se poate de inceput macar o mica afacere,ori ceva,in care de investit un pic,de lucrat si de scos un profit. Cei care au incercat asa ceva, puteti sugera niste idei))

2 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

Eu cu un prieten am facut la 15 ani o sala de forta, am inchiriat o clasa in liceu si am luat aparate folosite, pe altele le-am construit, am pus un pret mic de 3 lei pentru un antrenament si sa stii ca merge si astazi 7 ani ma tirziu

| ALLAboutMoney a răspuns:

Incearca sa faci o micuta afacere ce nu necesita foarte multi bani investiti ce se pot amortiza repede eu am incercat cu un fel de amanet propriu cumparam diverse si le vindeam cu un mic profit nu mare insa dupa o vreme baniii adunati au inceput sa se simtawinking