| Rule a întrebat:

cei care au un pic de practica in domeniu. Iata la o virsta de 16-18 ani. Cu ce se poate de inceput macar o mica afacere,ori ceva,in care de investit un pic,de lucrat si de scos un profit. Cei care au incercat asa ceva, puteti sugera niste idei)

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ai internet, calculator, lucreaza! Bine, preferabil ar fi sa si inveti engleza foarte bine inainte de orice altceva.

| Rule explică (pentru KodrutZ):

Stiu engleza foarte bine

| KodrutZ a răspuns (pentru Rule):

Fa-ti cont pe Odesk si promoveaza English Basic Skill Test. Mai vorbim dupa aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legal,nu poti incepe o afacere pe numele tau pana la 18 ani.Dar poti lucra efectiv de la 16.Depinde in ce domeniu te pricepi, ce stii sa faci.Mult noroc.