| HihihiHahaha a întrebat:

Daca ai media scazuta la purtare poti sa dai la liceul militar?
FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Soldier92 a răspuns:

Pai asa spune ma, ca ai 9 pentru absente! pai da, aici nu e problema. Deci poti intra linistit, dar trebuie sa ai si medie, si sa nu ai probleme medicale. bafta

8 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Da, nu ai voie.Ai nevoie si de recomandare, cred, de la scoala. Ce sa scrie profesorul acolo, daca tu creezi probleme?

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Disciplina este pe primul plan la un liceu militar daca nu ai media 10 esti respins din start, plus de alta se da proba sportiva, test psihologic!

| HihihiHahaha explică (pentru Punct_Si_Virgula_1988):

Am decat 1 punct pentru absente!

| Soldier92 a răspuns:

NU poti

| HihihiHahaha explică (pentru Soldier92):

Am vorbit cu un baiat care e acolo, si a zis ca merge!

| HihihiHahaha explică (pentru Soldier92):

Ms boss, nu e problema ca am media 9.50 la carte= si am si conditie fizica

| Soldier92 a răspuns (pentru HihihiHahaha):

Pai asa spune ma, ca ai 9 pentru absente! pai da, aici nu e problema. Deci poti intra linistit, dar trebuie sa ai si medie, si sa nu ai probleme medicale. bafta