| giulianito a întrebat:

doresc sa devin stomatolog! acum am 15 ani sunt cl 9! dupa asta vreau sa invat la iasi la vriunul dintre licee dupa care sa merg la facultate! dar nu stiu ce liceu sa urmez. cine stiu spuneti va rog citeva! 1

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ia hotaraste-te tu in ce clasa esti! Dupa cum scrii, as zice ca, poate oi fi intr-a 8-a, dar pentru a treia oara sau ceva.
Se pare ca inca n-ai aflat ca liceul incepe de la clasa a 9-a!
Mai citeste si tu, mai gugaleste, desi, ca sa devii medic stomatolog ai de facut o facultate al naibii de grea si, sincer, nu prea te vad in stare.
Te-ai gandit vreodata sa te faci tinichigiu auto?

| giulianito explică (pentru ardnaxur1961):

Bai si parca sinteti lahapezi am 15 ani prosta am mers la scoala de la 6 ani prostaia matematica asa de greu de cap sinteti eu ahuiesc de voi! si ordnaxur1961 se face destept concinii si el dati o palma boule mai citeste tu nu eu daca nu stii taci mai bine. ddegeaba nu se spune daca taceai filozof ramineai? lahapezi!

| giulianito explică (pentru ardnaxur1961):

M-am incurcat am mers la scoala de la 6 ani nu 16

| deeDEE1269 a răspuns:

Pai ori esti cl 9 ori a 8?

| giulianito explică:

Bai si parca sinteti lahapezi am 15 ani prosta am mers la scoala de la 16 ani prostaia matematica asa de greu de cap sinteti eu ahuiesc de voi! si ordnaxur1961 se face ****s concinii si el dati o palma boule mai citeste tu nu eu daca nu stii taci mai bine. ddegeaba nu se spune daca taceai filozof ramineai? lahapezi!